Nga Maqedonia Lindore çdo ditë na vijnë lajme nga kronika e zezë

Nga Maqedonia Lindore çdo ditë na vijnë lajme nga kronika e zezë

Dy persona të panjohur, njëri i cili ishte edhe i armatosur me pushkë kanë kryer vjedhje në kazinon ‘Slot’ në Manastir të Maqedonisë lindore, njofton Flaka duke u thirrur në informacionet e policisë.

Gjithmonë sipas këtyre informatave, nga arka e objektit hajnat kanë arritur të vjedhin 100 mijë denarë, për të ikur pastaj në drejtim të panjohur.

Pas denoncimit, në vendngjarje ka arritur ekipi i policisë, nga ku thonë se nisën hetimin rreth grabitjes në kazion.

Ndryshe, kohëve të fundit qytetet e Maqedonisë Lindore po bëhet gjithnjë e më të pranishme në lajmet e kronikës së zezë. Flaka 

 

 

Postuar më: 11 Janar 2017, 11:36
Redaksia Flaka
Agjencia e Lajmeve Flaka filloi me punë në Prill të vitit 2016. Për një kohë relativisht të shkurtër angazhoi gazetarë të mirënjohur dhe me përvojë të gjatë në gazetari. Flaka tashmë është një emër i njohur në tregun mediatik në Maqedoni dhe jo vetëm.

PUBLICITET

FOTO LAJM

FACEBOOK FLAKA

Gostivar
-1°
light snow
humidity: 86%
wind: 1m/s ESE
H -2 • L -5
-4°
Tue
-6°
Wed
-1°
Thu
0°
Fri
-1°
Sat