Huti në media, ku e pastroi Rinia e Besës dëborën, në Haraçinë apo Hasanbeg ?!

Huti në media, ku e pastroi Rinia e Besës dëborën, në Haraçinë apo Hasanbeg ?!

Media të ndryshme elektronike sot njoftuan për një aksion të Rinisë së Lëvizjes Besa. Por kontradiktore u paraqit lokacioni se ku u zhvilluar aksioni, transmeton Flaka  

Tv Shenja, njoftoi që aksioni u zhvillua në Hasanbeg, kurse Lajm, Almakos dhe disa portale të tjera njoftuan që aksioni u zhvilluar në Haraçinë.

Për më tepër ju ftojmë të shikoni linqet e lajmeve:

Tv Shenja

Almakos

Lajm

Postuar më: 11 Janar 2017, 15:57
Redaksia Flaka
Agjencia e Lajmeve Flaka filloi me punë në Prill të vitit 2016. Për një kohë relativisht të shkurtër angazhoi gazetarë të mirënjohur dhe me përvojë të gjatë në gazetari. Flaka tashmë është një emër i njohur në tregun mediatik në Maqedoni dhe jo vetëm.

PUBLICITET

FOTO LAJM

FACEBOOK FLAKA

Gostivar
-13°
clear sky
humidity: 78%
wind: 1m/s WNW
H -13 • L -13
-6°
Sun
-8°
Mon
-6°
Tue
-6°
Wed
-8°
Thu