Dua Lipa, këngë me Sean Paul

Dua Lipa, këngë me Sean Paul

Dua Lipa së shpejti me një bashkëpunim. Këngëtarja e njohur ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video ku lajmëron bashkëpunimin me Sean Paul.

Kënga do të dalë për të gjithë fansat e të dy artisteve të premten ndërsa mban titullin “No Lie”.

“Kam bërë një këngë me Sean Paul, e cila publikohet ditën e premte. “No Lie” po pres me padurim që ta dëgjoni”, shkruan bashkangjitur videos krenaria shqiptare.

Deri më tani Dua Lipën e kemi parë në projekte “solo”, prandaj fansat e këngëtares shqiptare mezi po presin projektin më të ri të saj që vjen në bashkëpunim me artistin me famë botërore.

/ Top Channel

Postuar më: 17 Nëntor 2016, 10:07
Redaksia Flaka
Agjencia e Lajmeve Flaka filloi me punë më 23 Mars të vitit 2016. Për një kohë relativisht të shkurtër angazhoi gazetarë të mirënjohur dhe me përvojë të gjatë në gazetari. Flaka tashmë është një emër i njohur në tregun mediatik në Maqedoni dhe jo vetëm.