Madonna shokon me deklaratën e saj të fundit

Madonna shokon me deklaratën e saj të fundit

Madonna është ngjitur në skenën e Madison Square Garden, në të cilën iu ka premtuar votuesve diçka speciale, për të cilën është shprehur se është shumë e mirë, nëse ata votonin për Hilary Clinton si presidente. Ndërkohë që po ftonte

Lexo tërë artikullin
Rikthehet Hajrie Rondo

Rikthehet Hajrie Rondo

Hajrie Rondo i rikthehet skenës pas një periudhe të gjatë shkeputjeje për shkak të problemeve të saj shëndetësore. Sërish ajo mbetet e njëjta, një grua me karakter të fortë dhe përgjegjësi të madhe për punën. Ajo vjen në rolin e

Lexo tërë artikullin
Enca ndodhet në Londër.

Enca ndodhet në Londër.

Enca ndodhet në Londër. Këngëtarja e famshme ka udhëtuar drejt Londrës dy ditë më parë dhe ka publikuar disa foto dhe video të ndryshme në profilin e saj në Instagram. E veshur me të zeza dhe me dekoltenë e ekspozuar

Lexo tërë artikullin
Jon Bon Jovi: 3 vitet e fundit, më të tmerrshmit e jetës sime

Jon Bon Jovi: 3 vitet e fundit, më të tmerrshmit e jetës sime

Jon Bon Jovi ka treguar se 3 vitet e fundit kanë qenë më të këqijat e jetës së tij për shkak të zhdukjes së papritur të kitaristit Richie Sambora nga banda pas 30 vitesh, si edhe sherrit që këngëtari pati

Lexo tërë artikullin
Bob Dylan fiton çmimin Nobel në Letërsi

Bob Dylan fiton çmimin Nobel në Letërsi

Nobelin e shumëpritur të Letërsisë këtë vit e rrëmbeu një njeri emri i të cilit veshët tanë nuk i ka rrahur si shkrimtar, por si një legjendë e rokut. Por Bob Dylan ka qenë për më shumë se 5 dekada

Lexo tërë artikullin
Mehdi Malkaj “Marr Guximin”, një shfaqje me humor

Mehdi Malkaj “Marr Guximin”, një shfaqje me humor

Monodrama “Marr Guximin”, një shfaqje me humor, satirë e sarkazëm është prezantuar në skenën e Teatrit “Bylis” në eventin “De-Fest Theater” në Fier. Interpretimi brilant i aktorit të mirënjohur Mehdi Malkaj ka rrëmbyer duatrokitje pafund nga publiku fierak. “Marr guximin…”

Lexo tërë artikullin
Raquel Welch (76): “Robi s’plaket kur vjen mosha, robi plaket kur do vet”

Raquel Welch (76): “Robi s’plaket kur vjen mosha, robi plaket kur do vet”

Raquel Welch (emri i vërtetë Jo Raquel Tejada) ka lindur më 5 shtator 1940. Ajo është aktore dhe këngëtare amerikane, aktive në skenë që nga viti 1959 kur ishte 19 vjeç. Konsiderohet si një ndër artistet më të bukura të

Lexo tërë artikullin
Rita, seksi me pantallona të shkurtra

Rita, seksi me pantallona të shkurtra

Ajo është një yll popi, aktore dhe një vajzë e pasionuar pas modës, të gjitha këto e kanë shndërruar Rita Orën në një magnet që tërheq gjithnjë vëmendjen, pavarësisht se ku është e çfarë bën. Nuk ishte ndryshe as kësaj

Lexo tërë artikullin
“Paisley Park”, nisin vizitat në vilën e Prince!

“Paisley Park”, nisin vizitat në vilën e Prince!

“Paisley Park”, rezidenca dhe studioja e yllit te ndjerë të muzikës Prince në periferi të Mineapolis, hapi të enjten dyert për publikun. 57-vjeçari vdiq në pronën prej më shumë se 6 mijë metrash katrore në muajin prill, pas një mbidoze

Lexo tërë artikullin
Leonora Jakupi paralajmëron një surprizë

Leonora Jakupi paralajmëron një surprizë

Një muaj pasi publikoi këngën “Diamant”, këngëtarja e famshme shqiptare Leonora Jakupi ka paralajmëruar këngën e re. Ajo në rrjetet sociale ka publikuar një video të shkurtët duke njoftuar se shumë shpejt do të vijë me këngë të re. “Të

Lexo tërë artikullin

PUBLICITET

FOTO LAJM

FACEBOOK FLAKA

Gostivar
-13°
clear sky
humidity: 78%
wind: 1m/s WNW
H -13 • L -13
-6°
Sun
-8°
Mon
-6°
Tue
-6°
Wed
-8°
Thu