Ratajkowski tregon “asetet”

Ratajkowski tregon “asetet”

Emily Ratajkowski na tregoi “asetet” e saj në një foto me bikini të postuar të enjten në Instagram. Modelja 24-vjeçare po kalon disa ditë pushimi me miqtë, por nuk i harron kurrë miliona ndjekësit që ka në rrjetet sociale. Kohët

Lexo tërë artikullin
“1000 penelata fëmijësh”

“1000 penelata fëmijësh”

Një mijë peneleta nga një mijë duar fëmijësh, për të bërë një tablo të madhe pikture nga vet ata. Galeria Kombëtare e Arteve ka çelur dyert për artistët e vegjël, të cilët dëshirojnë të jenë pjesë e këtij projekti. Krahas

Lexo tërë artikullin
Justin Bieber kapet prej fyti

Justin Bieber kapet prej fyti

Lista e ngatërresave të Justin Bieber është e gjatë, por këtë herë këngëtari kanadez u kap me njeriun e gabuar. Këngëtari Post Malone e kapi prej fyti 22-vjeçarin pasi ky i fundit përdori më parë krahun e tij si tavëll

Lexo tërë artikullin
Tjetër modele për Leon

Tjetër modele për Leon

Është 19-vjeç, bukuroshe dhe një prej engjëjve të “Victoria’s Secret”. Leonardo DiCarpio nuk zhgënjen as këtë herë me zgjedhjen e tij. Sipas mediave roze, e dashura më e re e fituesit të çmimit Oskar, është sërish një modele mjaft e

Lexo tërë artikullin
Edhe yjet duan foto me Papa Françeskun

Edhe yjet duan foto me Papa Françeskun

Në meshën e përjavshme që Papa Françesku mban nga Vatikani, nuk mungojnë herë pas here as figura të shquara të “showbizz”-it botëror. Këtë herë në mes të turmës së mbledhur përpara selisë së shenjtë, “paparazzet” kapën në objektivin e tyre,

Lexo tërë artikullin
Për kë përlyhet me tortë Jessica Biel ?

Për kë përlyhet me tortë Jessica Biel ?

Ajo nuk e mban sekret dashurinë e saj për ëmbëlsirat, duke i përdorur dhe si frymëzim për restorantin e saj “Au Fudge”. Tashmë ajo tregon se i pëlqen të përlyhe me tortë në fytyrë dhe kjo për të festuar 1

Lexo tërë artikullin
Beyonce e ekspozon kështu Ivy Park

Beyonce e ekspozon kështu Ivy Park

Beyonce fiton gjithmonë vëmendjen me stilin e saj të veçantë. Dhe kjo duket dhe në fotot e veçanta të 34-vjeçares për Elle. Këngëtarja ka treguar linjën e sajtë re të veshjeve, Ivy Park në edicionin e majit të Elle UK,

Lexo tërë artikullin
Ylli i “One Direction” në marrëdhënie me një stjuardesë

Ylli i “One Direction” në marrëdhënie me një stjuardesë

Harry Styles raportohet të ketë qënë në një marrëdhënie sekrete me stjuardesën amerikane, Megan Smith. Megan, 24-vjeçe, raportohet të jetë takuar me yllin e “One Direction” gjatë verës, ndërkohë që punonte si një stjuardesë private gjatë turneut të grupit “On

Lexo tërë artikullin
Ngjyra blu e Gigi Hadid

Ngjyra blu e Gigi Hadid

Tashmë ajo është një nga fytyrat e reja të Maybelline, duke ndjekur hapat e paraardhëseve të saj si Christy Turlington apo Adriana Lima. Dhe Gigi Hadid e provon se ishte femra perfekte për këtë punë teksa publikond disa nga fotot

Lexo tërë artikullin
Kim dhe Emili bashkojnë forcat

Kim dhe Emili bashkojnë forcat

Veç e veç i kemi parë shpesh të dalin me poza të nxehta nëpër revista dhe faqet rozë online, por asnjëherë bashkë. Kim Kardashian iu rikthye fotove provokuese dhe këtë herë me përforcime. 35-vjeçarja postoi në rrjetet sociale një shkrepje

Lexo tërë artikullin

LAJME NGA MAQEDONIA

PUBLICITET

FOTO LAJM

FACEBOOK FLAKA