Yjet Cozman dhe Skivi do të performojnë të martën në Gostivar

Yjet Cozman dhe Skivi do të performojnë të martën në Gostivar

Ngjarja e vitit në qytetin e Gostivarit, do të ndodh pak ditë para përmbylljes së dhjetorit. Më datë 27 dhjetor (E martë), në organizim të “500 Caffe” në Gostivar, do të organizohet mbrëmja zbavitëse me frontmenët e muzikës moderne shqiptare Cozman dhe

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa, këngë me Sean Paul

Dua Lipa, këngë me Sean Paul

Dua Lipa së shpejti me një bashkëpunim. Këngëtarja e njohur ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video ku lajmëron bashkëpunimin me Sean Paul. Kënga do të dalë për të gjithë fansat e të dy artisteve të premten

Lexo tërë artikullin
Ameerah, princesha që thyen tabutë në Lindjen e Mesme

Ameerah, princesha që thyen tabutë në Lindjen e Mesme

Ameerah Al Taweel është princesha 33-vjeçare e Arabisë Saudite që frymëzon me dëshirën e saj për ta bërë botën më të mirë. Ajo është një grua e bukur, e sigurt dhe e guximshme. Princesha merret me problemet humanitare, jo vetëm

Lexo tërë artikullin
Alessandra Ambrosio në dush, i bën fansat të ëndërrojnë

Alessandra Ambrosio në dush, i bën fansat të ëndërrojnë

Alessandra Ambrosio mbetet një nga femrat më të bukura në botë. Pasi ka postuar për kopertinën e numrit të ardhshëm të versionit brazilian të revistës GQ, engjëlli i “Victoria’s Secret” ka postuar në faqen e saj të Instagramit një video

Lexo tërë artikullin
Arbana Osmani: Ja pse zgjodha “Dua të të bëj të lumtur”

Arbana Osmani: Ja pse zgjodha “Dua të të bëj të lumtur”

Prej 29 tetorit në Top Channel ka startuar një prej programeve që ka gozhduar publikun përpara ekranit, “Dua të të bëj të lumtur” drejtuar nga Arbana Osmani. Pas një periudhe pushimi, Arbana është rikthyer për të sjellë programin që gjithmonë

Lexo tërë artikullin
Brad Pitt thyen heshtjen

Brad Pitt thyen heshtjen

Lajmet për çiftin më të famshmë të Hollivudit nuk kanë të sosur, por Brad Pitt më në fund theu heshtjen pas ndarjes me Angelina Jolie. Ai ka shkelur në tapetin e kuq, në premierën e filmit “Allied”. Mbrëmjen e të

Lexo tërë artikullin
Zyrtare! Princi Harry në lidhje me Meghan Markle

Zyrtare! Princi Harry në lidhje me Meghan Markle

Princi Harry është në një lidhje me aktoren Meghan Markle, “prej disa muajsh”, konfirmon sot Pallati Kensington. Në një deklaratë për shtyp mëngjesin e të martës thuhet se Harry, 32 vjeç, “është i shqetësuar për sigurinë e zonjushës Markle dhe

Lexo tërë artikullin
Një fatkeqësi për Will Smith

Një fatkeqësi për Will Smith

Babai i Will Smith ka ndërruar jetë. Lajmi është konfirmuar nga ish bashkëshortja e aktorit, Sheree Fletcher, me të cilën Will ka qënë i martuar 1992-1995. Ajo ka postuar një foto të Will dhe babait të tij, Willard Carroll Smith

Lexo tërë artikullin
Ja kush fshihet pas suksesit të Rita Orës

Ja kush fshihet pas suksesit të Rita Orës

Rita Ora është shndërruar në një yll të vërtetë botëror por shumica e njerëzve nuk dinë që kjo është falë motrës së saj. Elena Ora, 27-vjeçe, u bë menaxherja e këngëtares kur ajo ishte vetëm 18-vjeç dhe gjithmonë e ka

Lexo tërë artikullin
Marina relaksohet në shtëpi, Luana pushon në Kosovë

Marina relaksohet në shtëpi, Luana pushon në Kosovë

Marina Vjollca është një ndër vajzat më të bukura të ekranit dhe këtë gjë e vërtetojmë edhe njëherë nga fotot e fundit që ajo ka publikuar në “Instagram”. Në këto foto shohim Marinën në disa momente relaksi në shtëpinë e

Lexo tërë artikullin

LAJME NGA MAQEDONIA

PUBLICITET

FOTO LAJM

FACEBOOK FLAKA