VIDEO LAJME | Ahmeti apel Gruevskit dhe Zaevit, shteti në radhë të parë

VIDEO LAJME | Ahmeti apel Gruevskit dhe Zaevit, shteti në radhë të parë

VIDEO LAJME | A është BDI pro zgjedhjeve të reja parlamentare ?, flet Ahmeti ! VIDEO LAJME | Ahmeti nuk i bëhem partner dikujt që nxit luftë mes shqiptarëve dhe maqedonasve VIDEO LAJME | Si do ti përgjigjet Ahmeti nëse

Lexo tërë artikullin
Edhe Vipat realizuan të drejtën votës | VIDEO LAJM

Edhe Vipat realizuan të drejtën votës | VIDEO LAJM

Lexo tërë artikullin
VIDEO LAJM: Fjolla Iseini soprano e parë e diplomuar nga qyteti i Gostivarit

VIDEO LAJM: Fjolla Iseini soprano e parë e diplomuar nga qyteti i Gostivarit

Lexo tërë artikullin
Ahmeti: Lëvizja “Besa” po keqpërdor fenë | VIDEO

Ahmeti: Lëvizja “Besa” po keqpërdor fenë | VIDEO

Lexo tërë artikullin
Progonoza e Thaçit: BDI do të fitojë 9 apo 10 deputetë, PDSH 12 apo 13, Besa 3 ose 4, Aleanca 0

Progonoza e Thaçit: BDI do të fitojë 9 apo 10 deputetë, PDSH 12 apo 13, Besa 3 ose 4, Aleanca 0

Lexo tërë artikullin
Flaka ua sjell fjalimin e liderit të BDI-së Ali Ahmeti në tubimin e Kërçovës | VIDEO

Flaka ua sjell fjalimin e liderit të BDI-së Ali Ahmeti në tubimin e Kërçovës | VIDEO

Lexo tërë artikullin
Murati ka një porosi për drejtuesit e Lëvizjes BESA: Votat e shqiptarëve nuk i blini me paratë e Stambollit | VIDEO

Murati ka një porosi për drejtuesit e Lëvizjes BESA: Votat e shqiptarëve nuk i blini me paratë e Stambollit | VIDEO

Lexo tërë artikullin
Nga 72 mijë tërmete në 10 vitet e fundit vetëm 2 kanë ndodhur në Maqedoni

Nga 72 mijë tërmete në 10 vitet e fundit vetëm 2 kanë ndodhur në Maqedoni

Lexo tërë artikullin
Reagimi i maces derisa ndodhte tërmet | VIDEO & FOTO

Reagimi i maces derisa ndodhte tërmet | VIDEO & FOTO

Shikoni reagimin e maces derisa ndodhej tërmeti në Shkup. FLAKA.info

Lexo tërë artikullin
“Besa”, kërkon afat shtesë prej 15 ditëve për verifikimin e votuesve

“Besa”, kërkon afat shtesë prej 15 ditëve për verifikimin e votuesve

Në letrën e dërguar Komisionit Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) Lëvizjes BESA ka shkruar: “Duke e pasur parasysh gjendjen e rëndë pas vërshimeve në disa rajone të Republikës së Maqedonisë dhe pamundësinë e shumë qytetarëve që të lëvizin, respektivisht të ballafaqohen me

Lexo tërë artikullin

PUBLICITET

FOTO LAJM

FACEBOOK FLAKA

Gostivar
-1°
light snow
humidity: 86%
wind: 1m/s ESE
H -2 • L -5
-4°
Tue
-6°
Wed
-1°
Thu
0°
Fri
-1°
Sat