Ndodh edhe kjo, zjarr në një shtëpi të braktisur!

Ndodh edhe kjo, zjarr në një shtëpi të braktisur!

Zjarr në një shtëpi të braktisur në Shkup, në rrugën “8 Marsi”, ka shpërthyer dje mbrëma rreth orës 20 nga shkaqe akoma të panjohura. Sipas MPB-së, janë djegur konstruksioni i çatisë së shtëpisë dhe hapësirat, por nuk janë përfshirë objekte

Lexo tërë artikullin
59 vjeçari me iniciale M.S. ka ndërruar jetë sot në burgun e Idizovës.

59 vjeçari me iniciale M.S. ka ndërruar jetë sot në burgun e Idizovës.

Lajmin për TV21 e konfirmuan Ministria e Punëve të Brendshme nga ku than se rreth orës 16:00 është konfirmuar vdekja e personit në fjalë. I njëjti ishte ankuar më parë për dhimbje në gjoks, ndërsa pas një kohe të shkurt

Lexo tërë artikullin
55 vjeçari D.I. nga fshati Koliçani i Poshtëm është gjetur i vdekur në rrugën “Petar Pop Arsov” në Shkup

55 vjeçari D.I. nga fshati Koliçani i Poshtëm është gjetur i vdekur në rrugën “Petar Pop Arsov” në Shkup

Pesëdhjetë e pesë vjeçari D.I. nga fshati Koliçani i Poshtëm mbrëmë në orën 20:30 është gjetur i vdekur në rrugën “Petar Pop Arsov” në Shkup. Siç njoftoi MPB, vdekja është konstatuar nga mjeku i ndihmës së shpejtë mjekësore. Ekpsertizë në

Lexo tërë artikullin
Aksi Mavrovë-Dibër, një automjet përfundon në lumin Radika

Aksi Mavrovë-Dibër, një automjet përfundon në lumin Radika

Një automjet ka përfunduar  në ujërat e lumit Radika, në rrugën Hanet e Mavrovës – Dibër, ndërsa një tjetër automjet është përmbysur në një kulm me ç’rast katër persona janë me lëndime të lehta. Sipas informatave të SPB-së Tetovë, në

Lexo tërë artikullin
Aksident trafiku, bllokohet rruga Shkup-vendkalimi kufitar Bllacë

Aksident trafiku, bllokohet rruga Shkup-vendkalimi kufitar Bllacë

Sonte rreth orës 19:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën magjistrale Shkup-Prishtinë, gjegjësisht vendkalimi kufitar Bllacë, tek vendi i quajtur Vrazhi Vir. Aksidenti ka ndodhur në mes një veture të tipit Audi dhe një cisternë të mbushur me naftë.

Lexo tërë artikullin
Zënkë e ashpër në Ohër!

Zënkë e ashpër në Ohër!

Babë e bir janë lënduar pasi fizikisht janë sulmuar nga ana e tre personave në bulevardin “Turisriçka” në Ohër, të dy janë transferuar dhe mbajtur për trajtim në Qendrën Mjekësore në Ohër. Te djali 18-të vjeçar U.I është konstatuar  gjakderdhje

Lexo tërë artikullin
Babai”monstër” nga f.Pllasnic përdhunoi vajzën 24 vjeçe  

Babai”monstër” nga f.Pllasnic përdhunoi vajzën 24 vjeçe  

Gjatë ditës së djeshme aty rreth orës 12 në Stacionin Policorë të Kërçovës është paraqitur një vajzë 24 vjeçare nga Fshati Pllasnicë e cila ka akuzuar të atin 55 vjeçar për përdhunim , informon Agjencia e Lajmeve Flaka. Gjatë ditës

Lexo tërë artikullin
Kërçovë, 52 vjeçari kërcnon me thikë 31 vjeçarin

Kërçovë, 52 vjeçari kërcnon me thikë 31 vjeçarin

Stacioni Policorë i Kërcovës ka ngritur padi penale ndaj E.A 52 vjeç nga Kërçova për shkakë të dyshimit se i njëjti ka kërcnuar me thikë 31 vjeçarin nga Prilepi, informon Agjencia e Lajmeve Flaka. Stacioni Policorë i Kërçovës ka ngritur

Lexo tërë artikullin
Zjarri la pa kulmë mbi kokë një familje 7-të antarëshe

Zjarri la pa kulmë mbi kokë një familje 7-të antarëshe

Një familje shtatë antarëshe nga Shtipi ka mbetur pa kulm mbi kokë. Zjarri i cili mbrëmë vonë e kaploi shtëpinë ku ka jetuar kjo familje u ka djegur gjithçka, sot nga i ftohti dhe bora mbroheshin me një depo të

Lexo tërë artikullin
Gjashtëdhjetë e gjashtë vjeçarja është gjetur e vdekur

Gjashtëdhjetë e gjashtë vjeçarja është gjetur e vdekur

Gjashtëdhjetë e gjashtë vjeçarja V.N (66) mbrëmë është gjetur e vdekur në fshatin Pribilci, të Demir Hisarit, njoftoi MPB. Arsyeja për vdekjen me siguri është helmimi me monoksid karboni. Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB të

Lexo tërë artikullin

PUBLICITET

FOTO LAJM

FACEBOOK FLAKA

Gostivar
-13°
clear sky
humidity: 78%
wind: 1m/s WNW
H -13 • L -13
-6°
Sun
-8°
Mon
-6°
Tue
-6°
Wed
-8°
Thu