Arsyet më qesharake që i bëjnë fëmijët të qajnë

Arsyet më qesharake që i bëjnë fëmijët të qajnë

Çdo kujt mund t’i ketë ndodhur që të hasë në ndonjë fëmijë që qan apo ulëret pa arsye, por ka edhe nga ata fëmijë që qajnë për arsyet nga më qesharaket. Një nga këto raste edhe “paftësia” e nënës që

Lexo tërë artikullin
Bebja “boksier”, stërvitet si Rocky Balboa |Video

Bebja “boksier”, stërvitet si Rocky Balboa |Video

Pamjet e një fëmije që sa ka filluar të ecë teksa “stërvitet” në të njëjtën mënyrë si Silvester Stalone në filmin Rocky II është kthyer brenda pak orëve në një videot më të ndjekura. E ndërsa Stalone stërvitet me trungje,

Lexo tërë artikullin
Sherr i egër mes 4 femrash të dehura |Video

Sherr i egër mes 4 femrash të dehura |Video

 

Lexo tërë artikullin
Shikojeni këtë reagim të dhunshëm, pasi bankomati ia përpiu kartelën (Video)

Shikojeni këtë reagim të dhunshëm, pasi bankomati ia përpiu kartelën (Video)

Në Shangai të Kinës, një njeri e ka shkruar kodin gabimisht, dhe bankomati ia ka tërhequr kartelën brenda. Burri, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është nervozuar shumë dhe ka filluar ta godasë me gjëra të forta ekranin

Lexo tërë artikullin
Ngacmon seksualisht gruan në autobus, por e pëson keq

Ngacmon seksualisht gruan në autobus, por e pëson keq

Në autobusin e një linje në provincën e Koçaelit, në Turqinë Perëndimore, ndodhin edhe gjëra të tilla. Një grua 34-vjeçare ngacmohet seksualisht nga një pasagjer, një djalë i ri në moshë. Por reagimi i grave të tjera që ndodheshin në

Lexo tërë artikullin
Uau! Çfarë është kjo?

Uau! Çfarë është kjo?

Ky është momenti qesharak kur një vogëlush 9-muajsh gjen kërthizën e babait të tij dhe mahnitet nga pamja e saj. Djali me emrin Jax, i cili jeton në Luiziana të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, u fiksua pas kërthizës dhe

Lexo tërë artikullin
7 policë në “tapet” (VIDEO)

7 policë në “tapet” (VIDEO)

Pamjet në video tregojnë momentet e pabesueshme kur një ish-kampion olimpik në mundje arrin të prapsë 7 agjentë të mirëpërgatitur të policisë ukrainase që përpiqeshin ta arrestonin. Vyacheslav Oliynyk, i cili dekada më parë fitoi zemrat e tifozëve kur mori

Lexo tërë artikullin
Skoci, kalendar nudo i studentëve të Veterinarisë

Skoci, kalendar nudo i studentëve të Veterinarisë

Një grup studentësh të Veterinarisë në Universitetin e Gllasgout janë zhveshur dhe kanë përdorur delet për të mbuluar pjesët intime në një kalendar nudo. Ky kalendar është realizuar për të grumbulluar para’ e për t’i dhënë më pas për bamirësi

Lexo tërë artikullin
Turp i madh! Elefanti bën xhiro pa reçipeta

Turp i madh! Elefanti bën xhiro pa reçipeta

Një elefant femër është fotografuar “topless” nga një fotografe afrikano-jugore. Pamjet janë marrë gjatë kohës që ky elefant po shëtiste me të voglin e saj në Parkun Kombëtar Kruger të Afrikës së Jugut. 51-vjeçarja Renata Ewald tha se kurrë më

Lexo tërë artikullin
Si e dënon gruaja burin e saj që e ka tradhtuar !?

Si e dënon gruaja burin e saj që e ka tradhtuar !?

Lexo tërë artikullin