Brad Pitt thyen heshtjen

Brad Pitt thyen heshtjen

Lajmet për çiftin më të famshmë të Hollivudit nuk kanë të sosur, por Brad Pitt më në fund theu heshtjen pas ndarjes me Angelina Jolie. Ai ka shkelur në tapetin e kuq, në premierën e filmit “Allied”.

Mbrëmjen e të mërkurës aktori 52-vjeçar iu bashkua Marion Cotillard, me të cilin ka luajturn në film, në Los Angeles,

Brad, i cili nuk kishte unazën e tij të martesës, shpenzoi një kohë të madhe duke firmosuar autografe për fansat, dhe u ishte mirënjohës për “mirësinë” e tyre.

“Është shumëbukur, secili është me të vërtetë i mirë. Është shumë mirë të kesh mbështetje”, është shprehur Pitt për E!Neës .

Kjo dalje e tij erdhi vetëm pak orë pasi TMZ shkruante se ylli ishte thirrur nga Departamenti i Fëmijëve dhe Shërbimeve Familjare për abuzim me fëmijët.

Aktualisht, ai është në një betejë ligjore me Jolie për kujdestarinë e fëmijëve.

/ Top Channel

Postuar më: 10 Nëntor 2016, 16:14
Redaksia Flaka
Agjencia e Lajmeve Flaka filloi me punë më 23 Mars të vitit 2016. Për një kohë relativisht të shkurtër angazhoi gazetarë të mirënjohur dhe me përvojë të gjatë në gazetari. Flaka tashmë është një emër i njohur në tregun mediatik në Maqedoni dhe jo vetëm.