Banori i Ohrit mashtron gostivarasin

Banori i Ohrit mashtron gostivarasin

41 vjeçari me inicialet Z.H dje denoncoi në Policinë e Gostivarit mashtrimin nga 29 vjeçari (E.H) nga Ohri, me të cilin në muajn Mars të vitit 2016 kishin rënë dakord që brenda muajt t’i montonete dritaret në objekt, dhe për kompensim t’i jepte një veturë – xhip të markës Vrangler Sedan, vlerën e të cilës e kishin llogatitur 12 mijë euro, njofton Flaka duke u thirrur në informacionet e Policisë së Gostivarit. 

Por, banori i Ohrit nga ajo kohë as nuk e ka kryer shërbimin e kontraktuar gojarisht, por as ia ka kthyer makinën.

Nga Policia e gostivarit njoftuan që pas denoncimit, po punohet në zbardhjen e rastit. Flaka 

 

 

Postuar më: 11 Janar 2017, 11:28
Redaksia Flaka
Agjencia e Lajmeve Flaka filloi me punë në Prill të vitit 2016. Për një kohë relativisht të shkurtër angazhoi gazetarë të mirënjohur dhe me përvojë të gjatë në gazetari. Flaka tashmë është një emër i njohur në tregun mediatik në Maqedoni dhe jo vetëm.

PUBLICITET

FOTO LAJM

FACEBOOK FLAKA

Gostivar
-13°
clear sky
humidity: 78%
wind: 1m/s WNW
H -13 • L -13
-6°
Sun
-8°
Mon
-6°
Tue
-6°
Wed
-8°
Thu