Alisiana ëndërron majat!

Alisiana ëndërron majat!

Alisiana Isufaj, vajza nga Fieri, e cila e ka filluar të merret me muzikë që në moshën 5 vjeçare, tashmë duhet se po e ndërton karrierën e saj edhe në Londër.

Ka jetuar për rreth 20 vite në Itali. Ajo ka qënë gjysmëfinaliste në “Voice 1”, në skuadrën e Almës dhe ky mesa duket ka qenë një ogur i mbarë për të vijuar edhe më tej në rrugën e muzikës.

Kënga e saj e parë ishte “Just kiss me” dhe më tej ajo ka vijuar me këngë të tjerë, me një album online me 12 këngë.

/ Top Channel

Postuar më: 11 Janar 2017, 09:20
Redaksia Flaka
Agjencia e Lajmeve Flaka filloi me punë në Prill të vitit 2016. Për një kohë relativisht të shkurtër angazhoi gazetarë të mirënjohur dhe me përvojë të gjatë në gazetari. Flaka tashmë është një emër i njohur në tregun mediatik në Maqedoni dhe jo vetëm.

PUBLICITET

FOTO LAJM

FACEBOOK FLAKA

Gostivar
-1°
light snow
humidity: 86%
wind: 1m/s ESE
H -2 • L -5
-4°
Tue
-6°
Wed
-1°
Thu
0°
Fri
-1°
Sat