Alessandra Ambrosio në dush, i bën fansat të ëndërrojnë

Alessandra Ambrosio në dush, i bën fansat të ëndërrojnë

Alessandra Ambrosio mbetet një nga femrat më të bukura në botë. Pasi ka postuar për kopertinën e numrit të ardhshëm të versionit brazilian të revistës GQ, engjëlli i “Victoria’s Secret” ka postuar në faqen e saj të Instagramit një video të prapraskenave gjatë realizimit të setit fotografik. 

Në video dallohet modelja teksa kërcen në mënyrë sensuale dhe të zhvishet lehtësisht.

Një moment më pas vendos syzet e diellit, varësen, vathë e më pas bën një dush që i ka bërë ndjekësit e saj në rrjetin sociale që të ëndërrojnë.

Videoja e brazilianes 35-vjeçare është para nga më tepër se 180.000 fansa e ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm në internet.

/ Top Channel

Postuar më: 12 Nëntor 2016, 01:56
Redaksia Flaka
Agjencia e Lajmeve Flaka filloi me punë më 23 Mars të vitit 2016. Për një kohë relativisht të shkurtër angazhoi gazetarë të mirënjohur dhe me përvojë të gjatë në gazetari. Flaka tashmë është një emër i njohur në tregun mediatik në Maqedoni dhe jo vetëm.