Lajme të tjera

SHQIPËRIA SOT

Basha: Zgjedhjet e parakohshme, janë zgjidhje

Basha: Zgjedhjet e parakohshme, janë zgjidhje

“Mesazh i qartë për Ramën që të hapë rrugën për zgjedhje të lira, zgjedhje të parakohshme parlamentare dhe zgjedhje vendore sipas Kushtetutës”, tha sot kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,

Lajme të tjera

BOTA SOT

Tensione të larta në Iran, së paku 6 njerëz të vrarë në protesta

Tensione të larta në Iran, së paku 6 njerëz të vrarë në protesta

Tensionet në Iran mbeten të larta edhe tri ditë pasi rritja e çmimeve të naftës nxiti protesta në disa qytete. Situata në rrugë sot është e paqartë, pasi autoritetet kanë

Lajme të tjera

check in

Vilë Bashtova e Kavajës dhe kështjella e rrallë në Shqipëri

Vilë Bashtova e Kavajës dhe kështjella e rrallë në Shqipëri

Një udhëtim në Vilë Bashtovë të Kavajës, vetëm 10-të km larg autostradës Durrës-Rrogozhinë është destinacioni tjetër që Ilnisa Agolli përmes projektit “100 fshatrat turistike të Shqipërisë”, na zbulon sot. Një

REKLAMA