Lajme të tjera

Kronika e zezë

Shkup, 24 vjeçari hidhet nga ndërtesa

Shkup, 24 vjeçari hidhet nga ndërtesa

Në mbrëmjen e 20 tetorit në stacionin policor të Qendrës është raportuar se në bulevardin “Kiril Metodi” në Shkup një person është hedhur nga kati i dytë i një ndërtese.

Lajme të tjera

SHQIPËRIA SOT

Mesazhi i Klotildës nga Al-Hol për vëllain: Duhet pare e madhe me dalë nga këtu

Mesazhi i Klotildës nga Al-Hol për vëllain: Duhet pare e madhe me dalë nga këtu

Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel. Ajo shprehet se duhet shumë para

Lajme të tjera

BOTA SOT

Etiopi, 96 mijë foshnje vdesin për çdo vit

Etiopi, 96 mijë foshnje vdesin për çdo vit

Në raport thuhet se vendi ka 2.6 milionë fëmijë midis moshës 7 dhe 14 vjeç, të cilët ende nuk janë në gjendje të ndjekin mësimet. Në Etiopi çdo vit humbin

Lajme të tjera

check in

Vilë Bashtova e Kavajës dhe kështjella e rrallë në Shqipëri

Vilë Bashtova e Kavajës dhe kështjella e rrallë në Shqipëri

Një udhëtim në Vilë Bashtovë të Kavajës, vetëm 10-të km larg autostradës Durrës-Rrogozhinë është destinacioni tjetër që Ilnisa Agolli përmes projektit “100 fshatrat turistike të Shqipërisë”, na zbulon sot. Një

REKLAMA